be0fab61795791f2cf305dcb55e541b8

Rejs „W blasku słońca Morza Śródziemnego”

Rejs „W blasku słońca Morza Śródziemnego”

19.05. – 28.05. 2024 (10 dni)

 

 

 

 

Cena podstawowa: od 1900 zł i 1000 euro**Cena wycieczki jest podana w oparciu o kabinę 2-osobową bella (wewnętrzna IB).Zaliczka w kwocie 1900 zł – 2 dni robocze od potwierdzenia typu kabiny u armatora. Reszta kwoty do 05.04.2024 r.

 

Wysokość dopłaty za wybrany standard kabiny i pakiety napojów/all inclusive są podawane przy rezerwacji.

 

 

Informację dotyczącą kategorii kabiny należy zgłosić przy zawieraniu umowy. Nie ma możliwości zmiany kategorii kabiny w terminie późniejszym bez dopłaty. O wysokości dopłaty decyduje armator.

 

 

Zachęcamy do ubezpieczenia rezygnacji z wyjazdu.

  • przejazd klimatyzowanym autokarem Toruń – Wenecja – Toruń
  • nocleg w Wenecji
  • śniadanie w hotelu w Wenecji
  • rejs statkiem MSC Armonia: *

-  zakwaterowanie w kabinie dwuosobowej wewnętrznej,

-  pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja),

-  napoje (kawa, herbata, woda – dostępne w restauracji bufetowej),

-  korzystanie z basenu, siłowni oraz urządzeń sportowo-rekreacyjnych,

-  udział w imprezach organizowanych na statku (widowiska teatralne, animacje, koncerty),

-  serwis kabinowy i bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku,

-  opłata serwisowa (service charge),

-   opłaty portowe

  • zwiedzanie z przewodnikiem Wenecji, Dubrownika, Kotoru
  • opieka pilota poza statkiem (przy każdorazowym zejściu na ląd)
  • ubezpieczenie KL i NNW
  • składka na TFG i TFP

*Usługi na statku są podane wg danych armatora.

Program wycieczki:

Dzień 1. Zbiórka w Toruniu przy kinie Cinema City ul. Czerwona Droga o godz. 00:00 (o północy z 18.05. na 19.05.) Wyjazd w kierunku Włoch. Przybycie do hotelu docelowego w Wenecji. Ważne! Tego dnia nie ma obiadokolacji. Konieczny więc prowiant na drogę. Zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 2. Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie starówki Wenecji z przewodnikiem. Zobaczymy historyczne centrum miasta, m.in. Plac św. Marka, Pałac Dożów, Dzwonnicę, Wieżę Zegarową, Most Rialto. Zaokrętowanie na statek wycieczkowy MSC Armonia**** po południu. Od momentu zaokrętowania już dostępne są usługi na statku. Nocleg.

Dzień 3. Dzień na morzu do własnej aranżacji. Można korzystać ze wszystkich dostępnych w ramach świadczeń atrakcji. Nocleg

Dzień 4. Śniadanie na statku. Zejście do portu w Dubrowniku (Chorwacja) w godzinach od 07:00 do 19:00. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Tam spacer po Starym Mieście, najstarszej części Dubrownika wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zachowany tu został unikatowy, średniowieczny układ urbanistyczny miasta wraz z systemem umocnień obronnych. Wejście na statek, obiadokolacja i czas relaksu. Nocleg.

Dzień 5. Śniadanie na statku. Zejście do portu w Kotorze (Czarnogóra) w godzinach od 08:00 do 18:00. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Tam spacer po pięknej starówce z widokiem na Zatokę Kotorską (Boka Kotorska). Kotor od 1420 do 1797 roku był częścią Republiki Weneckiej. Nic dziwnego, że duża część architektury Kotoru jest utrzymana w stylu weneckim. Jedną z najważniejszych atrakcji jest zabytkowa katedra znana również jako Katedra św. Tryfona. Wejście na statek, obiadokolacja i czas relaksu. Nocleg.

Dzień 6. Śniadanie na statku. Zejście do portu na wyspie Korfu (Grecja) w godzinach od 09:00 do 19:00. To największa na Morzu Jońskim i najbardziej zielona wyspa słynąca z pięknych plaż i bujnej roślinności.  Odpoczynek. Czas na spacer, wyśmienitą kuchnię grecką, kawę po grecku, przechadzkę po nadmorskiej promenadzie. Wejście na statek, obiadokolacja i czas relaksu. Nocleg.

Dzień 7. Śniadanie na statku. Zejście do portu na wyspie Zakynthos (Grecja) w godzinach od 09:00 do 19:00. Spacer po najciekawszych miejscach wyspy, która jest położona na Morzu Jońskim i zachwyca nie tylko lazurową wodą, ale uroczymi, piaszczystymi plażami. Znajduje się tu wyjątkowa atrakcja – wrak statku „Panagiotis”, który utknął na mieliźnie w 1983 roku.  Zakynthos słynie także z połaci gajów cytrusowych, w których pszczoły produkują miód pomarańczowy. No i żółwie! Każdego dnia na plażach Parku Morskiego gromadzą się tysiące turystów, aby móc je obserwować w ich naturalnym środowisku. Wejście na statek, obiadokolacja i czas relaksu. Nocleg.

Dzień 8. Śniadanie na statku. Zejście do portu w Bari (Włochy) w godzinach od 08:00 do 13:00. Spacer po mieście. Uliczki starego Bari to gęsta sieć zaułków, które z jednej strony wyglądają do siebie podobnie, a z drugiej zawsze zaskakują czymś wyjątkowym. Rozwieszone pranie, zaparkowana vespa, ogromna roślinność doniczkowa przed wejściem do domu czy suszące się orecchiette to tylko kilka przykładów. Wejście na statek, obiadokolacja i czas relaksu. Nocleg.

Dzień 9. Śniadanie na statku. Wyokrętowanie około godziny 11:00. Droga powrotna do Torunia. Postój na obiadokolację na granicy z Polską (we własnym zakresie).

Dzień 10. Dojazd do Torunia w godzinach porannych.

Rejs Pod słońcem Morza Śródziemnego

Majówka_rejs_zgłoszenie_2024