Portfolio

Inicjatywa założenia Klubu zrodziła się kilka lat temu z pasji podróżowania. Przekonani o tym, że

?Różnica między ludźmi, którzy realizują swoje marzenia, a całą resztą świata nie polega na zasobności portfela. Chodzi o to, że jedni całe życie czytają o dalekich lądach i ??nią o przygodach, a inni pewnego dnia podnoszą wzrok znad książki, wstają z fotela i ruszają na spotkanie swoich marzeń.?
(W. Cejrowski)

Kierowani powyższą ideą i jej podobnym postanowiliśmy poczuć smak przygody, zapraszając do Klubu miłośników odkrywania Świata.
Postanowiliśmy zarażać innych naszą radością poznawania i odkrywania nowych miejsc na kuli ziemskiej.

Skupiliśmy więc w ramach naszej działalności grupę ludzi, kt??rzy marzą o poznawaniu Świata. Połączyła nas przyjaźń, radość życia i mi??????ość do podróży i gdyby nie to, że studiujemy, pracujemy, mamy rodziny, nic nie stałoby na przeszkodzie pozostawania ciągle w drodze.

Oczywiście nie poruszamy się w tym celu dyli??ansami i chwalimy sobie wynalezienie silnika spalinowego, jak też podniebne środki transportu. Zapewniamy też, że podbijamy i opanowujemy nowe terytoria, ale tylko intelektualnie i fotograficznie.

Podróże dały nam niezliczone chwile zachwytu i wzruszeń, ale otworzyły też nas na innych ludzi, ich wartości i często odmienne obyczaje. Nauczyły nas, że warto podążać za marzeniami, których spełnienia potrzebuje każdy człowiek, by poczuć się naprawdę szczęśliwym. A że w życiu piękne są tylko chwile, nie oglądamy się za siebie i rozwijamy działalność zapraszając do Klubu kolejnych pasjonatów.